Sladkosti a Kávoviny

Zoznámte sa s GentleJam: Prémiové džemy, ktoré nepatria na pečivo

GentleJam

Višňový džem s výberovou kávou a Metaxou Private Reserve, Malinový džem s rozmarínom a kubánskym rumom alebo Čučoriedkový džem s portským vínom. Že ste nikdy predtým nepočuli o takýchto kombináciách? Ani ste nemali odkiaľ! Za týmito originálnymi kombináciami stojí mladá Slovenka, ktorá sa rozhodla preraziť na Slovensku s nevšednými produktami.

Reč je o Ivete Hrabovskej zo Žiliny, ktorá si povedala, že je na čase priniesť na gastronomický trh novú vlnu delikates a vytvorila GentleJam – džemy a omáčky s prémiovým druhom alkoholu.

Džemy, ktoré nepatria na pečivo

GentleJam džemy odporúča autorka podávať vždy iba ako prílohy: „Všetky receptúry som vymýšľala tak, aby sa výborne hodili k syrom a rôznym druhom mäsa“ a dodáva: „Ak si dá niekto GentleJam na pečivo s masielkom,úplne zničí chuť a vôbec z toho nebude mať gastro zážitok“

Ak si ale zákazníci predsa len nevedia predstaviť inú kombináciu džemu ako s niečím sladkým, potom sa odporúča podávať džemy k sušienkam, koláčikom. „Ale vždy iba ako príloha“, dopĺňa Ivetka.

Baristova višňa- Višňový džem s výberovou kávou a Metaxou
Baristova višňa- Višňový džem s výberovou kávou a Metaxou

Exkluzívna cena

Gentle Jam nie je výnimočný len kombináciami, ale aj cenou. Za jednu 200g fľaštičku si zaplatíte od 20,50 € do 26,50 €. V otázke ceny má však zakladateľka GentleJam jasno: „Áno, je pravda, že zákazníci u nás musia siahnuť hlbšie do vrecka, ale za cenou si stojím. Do produktov pridávame alkohol vysokej kvality, ktorý si mnohí ľudia doprajú iba pri špeciálnej príležitosti.“

Iba pre zaujímavosť, najdrahší produkt z ponuky je Čučoriedkový džem s portským vínom (26,50 €) a zo skladu im mizne absolútne najrýchlejšie.

Zacielené na TOP klientelu

GentleJam sa snaží autorka ťahať najmä do biznis klientely a HORECA segmentu. „Produkty prezentujeme v niekoľkých biznis kluboch  a našim cieľom je dostať sa do mnohých špičkových reštaurácií a hotelov, či už do kuchyne alebo na recepcie.“

GentleJam je totiž skvelý darčekový produkt, preto sú gro našej klientely aj firmy, ktoré nakupujú produkty ako firemné darčeky pre svojich významných partnerov.

Celosvetové ocenenia

Aj napriek tomu, že táto značka je na trhu iba 3 roky, má za sebou dve významné ocenenia: „V roku 2016 sme získali zlatú hviezdu na najprestížnejšej súťaži sveta GREAT TASTE (konkrétne Sladká čili omáčka s Cabernetom) a v roku 2017 bolo naše portfólio džemov ocenené 1. miestom na súťaži džemov v Azerbajdžane,“ prezradila Ivetka.

Ak chcete prebudiť svoje chuťové poháriky, navštívte webovú stránku www.gentlejam.sk, prípadne jej chutný Facebook profil alebo Instagram. Tam svojich fanúšikov zásobuje dávkou energie , fotiek a noviniek.

Zdroj: www.facebook.com/gentlejamwww.instagram.com/gentle_jam

 

Send this to a friend

  • SlovpraM

    Výrobky z pravej kože pre vaše potešenie. Je to vlastná tvorba a ručná práca preto je […]

  • Považský hrad

    Ruiny Považského hradu stoja na kopci s nadmorskou výškou 497 metrov. Nazývali ho aj Bystrický hrad a patril […]

  • Krajina príbehov – Podpoľanie

    Podpoľanie – miesto v ktorom cítite časy minulé . Laznícke osídlenie na svahoch majestátnej […]