Pekárne a Múčne výrobky, Značka kvality SK, Značka kvality SK GOLD

Záhorácke pekárne a cukrárne

Záhorácke pekárne a cukrárne a.s. sú na trhu od roku 1992, jej história však siaha do roku 1979 , kedy boli uvedené do prevádzky novovybudované objekty pekárskej a cukrárskej výroby. Spoločnosť zamestnáva 90 zamestnancov, pričom patrí medzi stabilné potravinárske podniky v Bratislavskom kraji. Od svojho vzniku dosahuje veľmi dobré výsledky v produkcii a v kvalite svojich výrobkov.

Hlavným výrobným programom spoločnosti je výroba pekárenských a cukrárskych výrobkov. Sortiment pekárenských výrobkov pozostáva zo 120 druhov a sortiment cukrárskych výrobkov tvorí 85 druhov.

Rozvoz výrobkov v zásobovacom rajóne od Myjavy až po Bratislavu zabezpečuje vlastnými rozvoznými automobilmi ako aj vozidlami dodávateľských firiem, ktoré spĺňajú vysokú technickú a hygienickú úroveň.

Záhorácke pekárne a cukrárne, Značka kvality SK GOLDNosným pilierom marketingového plánu spoločnosti sú potreby a požiadavky zákazníka. V snahe uspokojovať nároky zákazníkov spoločnosť ponúka svojím zákazníkom a spotrebiteľom výrobky, ktoré spĺňajú ich požiadavky, majú ich preferencie a prispievajú k správnej výžive. Kvalitu výrobkov a ich inovačné smery overuje pri dennom styku so spotrebiteľmi v podnikovej predajni.

Spoločnosť má zavedený a certifikovaný systém managementu bezpečnosti potravín ISO 22000:2005 a výrobu zabezpečuje v súlade s požiadavkami na ochranu životného prostredia.

Produkty, ktoré majú Značku kvality SK:

  • Chlieb Čert, Chlieb Grahamový, Chlieb Delikates, Chlieb Toastový svetlý, tmavý , Chlieb Gazdovský, Zemiakové pagáčiky , Chlieb Fínsky , Vianočka Stracciatella, Veka na chlebíčky, Tyčinky slané balené, Tyčinky slané grahamové

Produkty, ktoré majú Značku kvality SK GOLD:

  • Chlieb Čert, Chlieb rascový konzumný, Vianočka tuková s hrozienkami, Chlieb zemiakový, Suchár biely, Chlieb Bevit, Suchár záhorácky

Zdroj: zpc-as.sk

Send this to a friend