Ovocie a Zelenina

Vitazel

Vitazel - producent zeleniny, certifikát GLOBALGAP, člen OVOZELA

Vitazel je od roku 2002 pevným článkom zeleninárskeho trhu Slovenska. Program spoločnosti tvorí pestovanie, logistika a obchodovanie s pestrým sortimentom čerstvej zeleniny a ovocia. Časť obchodovaného množstva produktov pre nás v rámci Združenia pestovateľov dodávajú subdodávatelia, pre ktorých zabezpečujeme komplexný odbornoporadenský servis prostredníctvom špičkových odborníkov v oblasti ochrany a výživy zeleniny a ovocia. Našimi zákazníkmi sú v prevažnej miere obchodné reťazce a veľkoobchodné siete v strednej Európe. Kvôli dodržaniu parametrov bezpečnej kvality pestovanej zeleniny sa dôsledne riadime zásadami Integrovanej produkcie zeleniny.

Patríme medzi kontrolované spoločnosti zeleninárskej prvovýroby – sme držiteľmi certifikátu GLOBALGAP, členmi OVOZELA a členmi Zväzu zeleninárov a zemiakárov Slovenska. Pre distribučné procesy spoločnosti je zavedený informačný systém SAP/R3. Prioritou našej činnosti je kvalita a cenová konkurencieschopnosť.

Dopestované plodiny:

Bezkôstkové melóny, Vodný melón, Baby melón , Tekvica hokaido, Paprika biela, Kápia Ramiro, Červená paprika, Karotka s vňaťou, Uhorky šalátové, Karfiol, Zeler Cisko, Reďkovka červená, Paradajky strapcové, Cherry paradajky Brioso, Ľadový šalát, Hlávkový šalát, Kaleráb Biela kapusta

Zdroj: vitazel.sk

Send this to a friend