Mäsové výrobky, Značka kvality SK

Treska treskoslovenská, to je chuť spomienok

Treska treskoslovenská, to je chuť spomienok - ZNAČKA KVALITY SK

Produkt ocenený ZNAČKOU KVALITY SK

Ryba Košice prináša pre všetkých milovníkov kvalitných rýb a PIKNIK lahôdkových šalátov jesenné novinky, ktoré sú dostupné vo všetkých obchodných sieťach na Slovensku.

Treska treskoslovenská – chuť spomienok, chuť pôvodnej receptúry

Treska patrí medzi najobľúbenejšie pochúťky ako staršej, tak aj mladšej generácie Slovákov. Práve pre tých, ktorí obľubujú sladkokyslú chuť tresky v majonéze Ryba Košice a chcú ochutnať ako chutí „chuť spomienok“ prináša novinu. Chuť pôvodnej receptúry, v nezameniteľnom obale s retro dizajnom, to je novinka RYBA Košice – Treska treskoslovenská so zníženým podielom konzervačných látok a majonézou obohatenou o olejovú zložku, ktorej chuť ocenia všetci milovníci tresky na Slovensku. Ak ste dostali chuť na Tresku treskoslovenskú, zapojte sa do súťaží, ktoré prebiehajú na oficiálnej stránke tresky košickej , a to na facebook.com/milujemetresku

Hlavné benefity produktu:

 

  • Chuť podľa pôvodnej receptúry
  • Produkt ocenený ZNAČKOU KVALITY SK
  • Podiel mäsa 46%
  • Obohatená o tuk v majonéze
  • Znížený podiel konzervačných látok
  • Nezameniteľný obal s retro dizajnom

Tresku treskoslovenskú, Sleďové peprenky, Bačovské vajce, ale aj PIKNIK šaláty Exklusiv, všetky jesenné novinky RYBA Košice si viete zakúpiť aj u nás, v predajni Ryby Košice, na Južnej triede 54 v Košiciach. Tak neváhajte a príďte ich k nám ochutnať.

Zdroj: ryba.sk , treskoslovensko.skfacebook.com/rybakosice

Send this to a friend