Sladkosti a Kávoviny

Tekmar

Tekmar Poznáme recept na najlepšie tyčinky

TEKMAR predstavuje súlad moderného, aktívneho spôsobu života a zdravej výživy. Každý produkt spojený s logom TEKMAR prináša kvalitu, inovatívnosť a originalitu. Je výsledkom vízie priniesť spotrebiteľovi komplex benefitov a zároveň výrobok bohatý svojim obsahom a chuťou. Mnohé z nich sa stali, na základe nezávislých hodnotiteľov top produktami v segmente.

Vieme ako vyrobiť najlepšiu tyčinku a chceme ju svojim klientom ponúknuť s úctou a pokorou.

S cieľom využitia poznatkov vedy a výskumu sme vytvorili excelentné Centrum zdravia, pre vývoj najmä funkčných potravín. Na vývoji nových typov tyčiniek sa tak podieľa tím kvalifikovaných pracovníkov v spolupráci s prizvanými odborníkmi z rôznych oblastí vedy a výskumu. Výsledkom tejto spolupráce je uvedenie nových tyčiniek pre retailové distribučné kanály i segmet lekární a drogérií, športovej výživy, gastra a horeca. Pod názvom GreenLine vzniká postupne rada inovatívnych výrobkov s pridanou hodnotou. Technologický vývoj nových receptúr müsli tyčiniek so živými probiotickými kultúrami, vybilancovaných proteínových tyčiniek a sypkých zmesí s využitím plnohodnotných rastlinných surovinových zdrojov, vznikol na základe širokej spolupráce našich odborníkov, vedcov a dodávateľov. V úzkej spolupráci s vedeckými partnermi kontinuálne vyvíjame originálne výrobky s obsahom nutrične významných látok, ktoré sa vďaka svojej vysokej kvalite, vyváženosti a širokej škále príchutí stávajú neoddeliteľnou súčasťou dňa aktívnych ľudí.

TEKMAR viac ako 20 rokov ponúka produkty v súlade s trendom zdravého životného štýlu a zdravej výživy každému, kto chce viac a každému kto potrebuje viac.

Tekmar Poznáme recept na najlepšie tyčinky
Zdroj foto: facebook.com/Tekmar

Tekmar Poznáme recept na najlepšie tyčinkyZDRAVÁ POCHÚŤKA DO KABELKY – MÜSLI V JOGURTE

Ak máte občas chuť na niečo sladké, no nechcete zhrešiť kalorickou bombou, ak nemáte čas na obed, no potrebujete sa rýchlo zasýtiť, ak ste práve vyšli z posilňovne a potrebujete pre zvyšok dňa získať energiu, hoďte si do kabelky či tašky jogurtovú müsli tyčinku od TEKMARu. Kombinácia jogurtu, šťavnatého ovocia a vlákniny vás určite zasýti. Vybrať si môžete z viacerých ovocných príchutí. Aktuálnou novinkou sú atraktívne ovocné príchute v jogurtovej poleve tzv. gréckeho typu a varianta jogurtovej tyčinky bez prídavku cukru. Každý si určite nájde tú svoju naj.
Príchute: jahodová, lesné plody, marhuľová, jablková, višňová, čučoriedková, brusnica & malina, čierna ríbezľa,

ČISTO ŽENSKÁ ZÁLEŽITOSŤ

Viete, že aj müsli tyčinka vám môže dodať pre ženu tak potrebné železo, vitamín B9 či vitamín D? Je to tak. Müsli tyčinka Muesli Woman Line je čisto ženskou záležitosťou. Čo nemá, je pridaný cukor. Čo má, je veľa vlákniny, vitamínov a minerálov. Železo potláča únavu a vďaka nemu máme krásnu pokožku, vlasy a nechty. Vitamín B9-kyselina listová je nevyhnutná pre tvorbu červených krviniek a pozitívne vplýva na nervový systém. Vďaka vitamínu D máme zdravé kosti a zuby. O mechanizmoch účinku sa viac dozviete z nášho blogu.

Muesli Woman Line sú výborným doplnkom jedálnička modernej ženy. Nemali by chýbať v kabelke každej z nás. Vďaka praktickému baleniu a zloženiu ňou v pohode vykryjete desiatu, či olovrant. Dodajú vám energiu a príjemne zasýtia. Môžete ich zaradiť do jedálnička aj pri diéte s nízkym glykemickým indexom. Podľa mnohých musli tyčinka s najlepším nutričným zložením na trhu, s inovatívnym marketingom a obalom. Oriešková je vhodná pri delenej strave, marhuľová pri ťažkostiach s trávením, brusnicová dodá antioxidanty a limetková s vitamínom C zasa osvieži. Dobrú chuť!
Príchute: oriešková, marhuľová, brusnicovo- malinová,

Tekmar Poznáme recept na najlepšie tyčinky

Zdroj foto: facebook.com/Tekmar

SPORT PROTEIN BAR

Proteínová tyčinka s 25 % ným obsahom proteínov v kombinácii srvátkového proteínu a sójového izolátu. Stráviteľnosť proteínov je až 90 %. Táto vysoká stráviteľnosť zabezpečí, že pre organizmus sa z proteínov využije vysoký podiel aminokyselín

Vitamínový premix dodaný do tyčinky zabezpečí v tyčinke obsah vitamínov B1, B2, B6, B12, niacínu, kys.pantoténovej, biotínu, kys. listovej, vit. E a C v množstve ktoré kryje 50 % potreby odporúčanej dennej dávky.

Tekmar Poznáme recept na najlepšie tyčinky

Zdroj foto: facebook.com/Tekmar

Zdroj: tekmar.sk

Send this to a friend