Mliečne výrobky, Značka kvality SK GOLD

SYRMAN – Tie pravé pochúťky zo Zázrivej

SYRMAN – Tie pravé pochúťky zo Zázrivej

Výrobca Pavol Mandinec je rodinná firma, ktorá sa zaoberá výrobou širokého sortimentu parených syrov. Pri výrobe sa postupuje podľa overenej tradičnej receptúry spracovania parených syrov, využívanej v obci Zázrivá na Orave niekoľko desaťročí. Bohaté výrobné skúsenosti a rodinná tradícia sú zárukou vyrovnanej kvality a osobitných vlastností vyrábaných parených syrov.

SYRMAN – Tie pravé pochúťky zo ZázrivejCharakteristické časti výrobného procesu sú doteraz založené na ručnom spracovaní, ktoré je z hľadiska vlastností výrobkov nenahraditeľné modernou technológiou. Tradičná výrobná technológia je však doplnená modernými prvkami tvarovania a balenia, čím sa zlepšujú chuťové vlastnosti vyrobených syrov a predlžuje sa ich trvanlivosti.

Firma Syrman vznikla v roku 1991 a bola medzi prvými výrobcami syrových korbáčikov v Zázrivej, ktorí výrobu tradičných Zázrivských korbáčikov, ako typickú slovenskú špecialitu pozdvihli z úrovne potraviny, ktorou sa Zázrivský ľud živil od nepamäti, na úroveň kvalitných a celosvetovo známych syrových produktov. Naše syry vyrábame v moderných podmienkach, ale uprednostňujeme tradičný charakter výroby, čo zabezpečuje prvotriednu kvalitu. Svojimi výrobkami sme sa presadili na území Slovenska, ale i v zahraničí.

SYRMAN – Tie pravé pochúťky zo ZázrivejNaša firma je spoluzakladateľom a členom Zväzu zázrivských korbačikárov, a svojimi výrobkami sme získali ocenenie ZNAČKA KVALITY a certifikát CHRÁNENÉ ZEMEPISNÉ OZNAČENIE pre produkty Zázrivský korbáčik a Zázrivský korbáčik údený. Našim hlavným cieľom je prinášať konečným spotrebiteľom na stôl vždy čerstvý a kvalitný tovar. Preto zabezpečujeme predaj a distribúciu našich syrových výrobkov vo viacerých mestách SR, aby sme boli k Vám bližšie!

Produkty

SYRMAN – Tie pravé pochúťky zo ZázrivejKorbáčik – biely a údený, Nite – biele a údené, Syrové tyčinky, Copy – biele a udené, Ovčí syr, Žinčica, Bryndza, Bochník, Originálny oštiepok, Polo oštiepok, Syrové kukuričky, Parenica – biela a údená, Formované syry, Veľkonočné barančeky, Veľkonočné Zoo, Syry – Šiby ryby, Veľkonočný korbáčik, Syrový kôš, Syrový tanier, Kocky, Vykrajovačky, Uzlíky – biele, údené, gyros, cesnak; Vrtuľky, Mini pareničky, Údený syr – ovčí a kravský, Letné Zoo, Syry Jánošík, Syry Valentín, Jogurty, Maslo, Tvaroh

Zdroj: syrman.sk

Send this to a friend