Pekárne a Múčne výrobky, Sladkosti a Kávoviny, Značka kvality SK GOLD

Svet dezertov

Svet dezertov výroba a predaj dezertov, Zákusky, Minidezerty, Torty

Radi, s láskou a najmä z kvalitných surovín pre Vás upečieme zákusky, od klasických až po tie exkluzívne, ktoré uspokoja chute aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Svet dezertov svoje produkty expeduje do kaviarní a cukrární a prioritou je neustále prispievať k zlepšeniu kvality maškrtenia.
Snažíme sa skĺbiť tradičné hodnoty v pečení s novými trendmi, tak aby výsledkom bola spokojnosť našich zákazníkov. Každodenná výroba zabezpečuje neustálu čerstvosť a vysokú kvalitu našich zákuskov.

Vyrobené výrobky rozvážame výlučne vlastnými izotermickými vozidlami, ktoré sú vybavené chladiarenskými modulmi a zabezpečujú rovnomernú teplotu a vlhkosť pre naše výrobky. Výrobky, ktoré vyrábame podliehajú prísnej kontrole príslušných orgánov a vo výrobe je zavedený princíp HACCP. Našim základným filozofiou nie je kvantita ale „KVALITA“.

Svet dezertov výroba a predaj dezertov, Zákusky, Minidezerty, Torty

Zdroj foto: facebook.com/Svet-dezertov

PRODUKTY

Akákoľvek akcia hodná oslavy si zaslúži dezert na úrovni. Ak uprednostňujete kvalitu a radíte sa medzi náročnejších zákazníkov, ste na správnej adrese. Sme ochotní a pripravení vyhovieť akýmkoľvek požiadavkám.

Pre kaviarne a cukrárne: ponúkame spoluprácu pre kaviarne acukrárne formou dodávok čerstvých zákuskov a tort. V prípade špeciálnych požiadaviek Vám vieme zabezpečiť exkluzivitu na vami vybratý druh zákusku, torty.
Pre zákazníkov: spríjemnite si akékoľvek výnimočné udalosti vašich blízkych ako svadby, rodinné oslavy, krstiny, Vianoce, Veľkú noc a iné nezabudnuteľným gurmánskym zážitkom.

Zákusky classic
Široká ponuka zákuskov s tradíciou, vyrobených z kvalitných surovín. Napečieme pre vás klasické punčové, dobošové rezy, rôzne rolády, venčeky, kremene a množstvo ďalších dobrôt. Veľkosť zákusku vieme prispôsobiť vašej požiadavke.
Svadby, oslavy, krstiny, promócie a pod.
Sortiment vhodný pre cukrárne

Zákusky exklusive
Moderné, veľmi chutné a elegantne pôsobiace tortičky rôznych tvarov, chutí a s variabilitou dozdobenia.
Svadby, oslavy, stužkové, firemné akcie, rauty a pod.

Minidezerty
Exkluzívne, maličké minidezerty vhodné na firemné akcie, rauty svadby. Výhodou je možnosť ochutnania z viacerých druhov bez pocitu prejedania sa.
Sortiment vhodný pre catheringové spoločnosti

Torty
Moderný dizajn a chuť podľa požiadaviek zákazníka. Potešte svojich blízkych darčekom v podobe lahodnej a chutnej torty podľa vlastného výberu.

Svet dezertov výroba a predaj dezertov, Zákusky, Minidezerty, Torty

Zdroj foto: facebook.com/Svet-dezertov

Zdroj: svetdezertov.sk

Send this to a friend