Pekárne a Múčne výrobky

STAMINA – Jedzte zdravo!

STAMINA - Jedzte zdravo!

 

Nestíhate si ráno pripravovať raňajky? Máte chuť na niečo rýchle a zdravé, bez konzervantov a chémie? Chcete si rýchlo doplniť energiu bez pridaného cukru? Navštívte našu internetovú stránku www.staminafood.sk, kde Vám naša firma STAMINA  ponúka Ovsené kaše a Domáce oplátky, ktoré sú:

  • 100% prírodné
  • bez konzervantov a chémie
  • bez pridaného cukru, sladené iba medom

stamina

STAMINA je slovenská značka, ktorá vznikla aby reprezentovala silu, energiu a výdrž, ktorú nám už mnohé priemyselné potraviny prestali ponúkať. Zakladateľom firmy STAMINA sú dvaja Slováci, spolužiaci a kamaráti z vysokej školy, ktorí sa rozhodli rozbehnúť poctivý  biznis a v novembri 2016 sa pustili do jeho realizácie. Produkty firmy sa na pulty dostali už v apríli 2017 a  dnes sú Vám k dispozícii vo viacerých prevádzkach hlavne v Bratislave.

Už samotné logo firmy STAMINA poukazuje na to, že naše zdravé produkty sú vyrobené s láskou podľa receptov našich mamičiek. Logo našej značky je okrúhle, lebo všetko na čom pracujeme robíme od začiatku, od samotného nápadu až po koniec teda po umiestnenie na pulty.

STAMINA na trh prináša iba to najkvalitnejšie jedlo z poctivých a plnohodnotných surovín, jednoducho chutné, domáce a zdravé. Inšpiráciu na recepty STAMINA čerpá zo všetkých kútov, od nutrologických výskumov až po recepty mám či starých mám. Pri príprave našich produktov sa snažíme využívať iba slovenské suroviny a tým podporujeme slovenských producentov.

staminafood

K produktom našej firmy doposiaľ  patria:

  1. Ovsené kaše ktoré sú bez laktózy, chémie a konzervantov. V našej ponuke nájdete kakaovú, škoricovú, makovú, kokosovú a pripravujeme aj orechovú ovsenú kašu. V teplom počasí sa môžete schladiť aj touto zdravšou alternatívou zmrzliny, ktorá je dosladená iba slovenským medom a jej prínosom je aj vysoký obsah vlákniny. V jednoduchosti je krása a v našich jednoduchých, no špecificky pripravovaných a dlho vo vode varených obilninových kašiach nájdete jedlo 21. storočia, ktoré sa vracia späť ku koreňom stravovania civilizácií. Naša ovsená kaša je už uvarená a preto ju stačí iba otvoriť a zjesť. Tento zdravý produkt teda naviac šetrí zákazníkovi čas, pretože je ihneď pripravený ku konzumácii a nevyžaduje si ďalšiu tepelnú ani inú úpravu.
  2. Domáce oblátky, ktoré Vám ponúkame sa vyznačujú starou rodinnou receptúrou, najkvalitnejším receptom na trhu. Oblátky sú vyrábane ručne a v našej ponuke nájdete bryndzové, cesnakové a syrové domáce oblátky. Pri príprave našich oblátok nepoužívame vodu ani olej ale čerstvé mlieko, maslo a smotanu. V našich zdravých produktoch nenájdete ani arómy ale iba čerstvý syr, bryndzu či cesnak.

staminafood

Dúfame, že sme Vás našimi produktami zaujali a už  teraz sa tešíme, že naše produkty prídete ochutnať na ochutnávky o ktorých sa dozviete na facebooku. Viac informácií o nás nájdete na www.staminafood.sk. Ak máte nejaké otázky tak nás môžete kontaktovať  na ks.do1571781053ofani1571781053mats@1571781053ofni1571781053.  Naše produkty si môžete objednať aj prostredníctvom eshopu na našej webstránke.

Zdroj: www.staminafood.skwww.facebook.com/staminafoodskwww.instagram.com/staminafoodsk

 

Send this to a friend