Ovocie a Zelenina

Sad Lívia

Ovocný ekologický Sad Lívia pestuje prevažne jabĺčka, hrušky, hrozno

Umenie žiť na Zemi, dopestovať a dochovať potravu, zdravo, bez ničenia prírody a straty slobody je úloha alebo poslanie pre človeka, ktorý vníma kam sa pohybuje tento svet. Všetko sa vyvíja a zdokonaľuje, tak isto aj pochopenie a inšpirácia.

U nás pestujeme s láskou

V sade pestujeme širokú paletu ovocných stromov. Od rôznych odrôd jabĺk, ktoré ponúkame čerstvé a aj spracované do najrôznejších podôb. Ďalej pestujeme v bio kvalite hrozno a hrušky. Tu hľadáme odrody vhodné na skladovanie, a na spracovanie. Zatiaľ je možné si u nás zakúpiť hlavne hrušky už spracované spolu s jabĺčkami v detskej výžive.

Toho roku, 2018, sme ponúkali aj samozber čerešní, v ponuke je každoročne aj mini produkcia bio ríbezlí – červených a čiernych, ale aj bio slivky, letné jablká. Sezónu končíme s mišpuľami. Ovocie pestujeme bez používania akýchkoľvek chemických látok, a následne spracovávame bez konzervantov a prifarbovania. Potraviny sú teda vhodné aj pre malé deti, bábätká, ale aj alergikov, chorých, pre športovcov, aj pre tehotné ženy.

Počas sezóny ponúkame čerstvé ovocie do vypredania zásob.

Momentálne teda na sklade máme širokú škálu bio jabĺk, a množstvo produktov z ovocia. Nech sa páči, pre viac informácii nahliadnite na naše stránky, alebo si ku nám urobte výlet. Uvidíte sami.

Zdroj: sadlivia.sk, facebook.com/Sad-Lívia

Send this to a friend