Pálenice a Liehovary

Saber Distilleries

Saber Distilleries

Saber Distilleries

Našim hlavným poslaním je vytvoriť autentický produkt – destilát – nezameniteľnej chuti, na ktorý by mal byť národ právom hrdý. Spájame inovácie s umením, na každý produkt sa pozeráme ako na plátno, ktoré vyplníte svojimi zážitkami. Sú to momenty, ktoré sú pre Vás výnimočné, tie ktoré spájajú. Pri výrobnom procese využívame moderné technológie, no kladieme vysoký dôraz na autenticitu a tradíciu. Procesy prebiehajú v striktne kontrolovaných priestoroch za dodržiavania maximálnych bezpečnostných podmienok aby sme docielili požadovaný štandard našich výrobkov Použitie čisto prírodných surovín je pre nás samozrejmosťou. Inými slovami – ide nám o jedinečný zmyslový a gastronomický zážitok.

Na súťaži Laugaricio Spirit Slovakia 2017 v Trenčíne získali destíláty SABER rad ocenení. Naša Vodka Hugan vyhrala 1. miesto v kategórii obilných destilátov. Taktiež 1. miesto vyhrala aj naša marhuľovica Constantin v kategórii marhuľa. Na výstave sme predstavili naše produktové línie odrodových destilátov Costantin, tradičných slovenských destilátov Palantír, vodku Hugan a špeciálny barikový destilát Medveďovicu.

Odrodové destiláty Constantin - Marhuľovica

Hugan Vodka

je vyrobená iba z jednej odrody pšenice z lokálnej produkcie. Vodka si zachováva jemný vanilkovo – obilný nádych. Kombinovanou trojfázovou filtráciou docielime unikátnu chuť, ktorá sa líši od ostatných vodiek aké si doposiaľ mal.

HUGAN Vodka sa vyrába výlučne z jednej odrody slovenskej pšenice pestovanej na strednom Slovensku. HUGAN Vodka je 6 x destilovaná a filtrovaná tromi druhmi filtrácie – Zmrazovanie, Mikrovlákno a Aktívne uhlie. Cieľom nie je vyrobiť lieh, ale zachovať prirodzené chute. Vyznačuje sa mierne vanilkovou a ovocnou arómou s typickým obilným nádychom. V jednej fľaške je 15 000 zŕn zlatistej pšenice. HUGAN Vodka čerpá prvky zo slovenskej tradície, uzáver je korkový so strieborným vrškom.

Send this to a friend

  • SlovpraM

    Výrobky z pravej kože pre vaše potešenie. Je to vlastná tvorba a ručná práca preto je […]

  • Považský hrad

    Ruiny Považského hradu stoja na kopci s nadmorskou výškou 497 metrov. Nazývali ho aj Bystrický hrad a patril […]

  • Krajina príbehov – Podpoľanie

    Podpoľanie – miesto v ktorom cítite časy minulé . Laznícke osídlenie na svahoch majestátnej […]