Pekárne a Múčne výrobky

Pekáreň Kvetoslavov

Pekáreň Kvetoslavov Sortiment pekárne chlieb, pečivo, bagety, pletenky

Pekáreň Kvetoslavov bola založená jej súčasným majiteľom v roku 1993. Zamestnáva takmer 40 zamestnancov a jej hlavným cieľom je uspokojovať potreby zákazníkov kvalitnými čerstvými a hlavne chutnými pekárskymi výrobkami. V súčasnosti zásobuje širokú verejnosť v oblasti Šamorína, Bratislavy a Senca prostredníctvom vyše 100 odberateľov a 4 vlastných predajní. Naše predajne nájdete v Šamoríne, Kvetoslavove, Zlatých Klasoch a Štvrtku na Ostrove. Časť chlebového sortimentu nájdete aj v predajniach Billa v Bratislave a okolí.

Zdroj foto: facebook.com/pekarenkvetoslavov

Sortiment pekárne tvorí 12 druhov chlebov s rôznymi receptúrami a hmotnosťami. Spotrebitelia si veľmi obľúbili tradičné ražné chleby, mimoriadne obľúbeným je však slnečnicový chlieb obohatený sezamom, ľanom a ďalšími semienkami, ale taktiež aj celozrnný ražný chlieb. Na prianie zákazníkov dodávame chlieb balený krájaný alebo polený.

Pečivový sortiment vyrábame podľa tradičných receptúr, ktoré najviac chutia našim zákazníkom. V prevažnej miere ho tvorí biele pečivo: rohlíky, kaizerky, bagety a pletenky, ale aj grahamové pečivo: rohlíky a kaizerky. V nedávnej dobe sme náš sortiment doplnili o slaninkový rohlík.

Pri jemnom pečive patria medzi obľúbené výrobky záviny s rôznymi náplňami ale taktiež aj šatôčky, lúpačky, bábovky a rôzne ďalšie výrobky.

Výrobky pekárne si môžete kúpiť hlavne v podnikových predajniach v mestách:
Kvetoslavov, Šamorín, Zlaté Klasy, Štvrtok na Ostrove, Malinovo, Šamorín – Gazdovský rad

Zdroj: pekaren.eu

Send this to a friend