Pekárne a Múčne výrobky, Značka kvality SK GOLD

Pekáreň Juraj Oremus

Pekáreň Juraj Oremus

Firma bola založená v roku 1990, po dostavaní pekárne v Bánove uzreli prvé výrobky svetlo sveta vo februári 1992. V roku 2000 prišlo k rozdeleniu pekárne Oremus na dve spoločnosti a vznikla tak samotná pekáreň Juraj Oremus s.r.o., ktorá sa presťahovala do Nových Zámkov. V roku 2009 sme s podporou EURÓPSKEJ ÚNIE realizovali nákup inovatívnej technológie na výrobu pekárenských výrobkov. Naša prevádzka je vysoko modernizovaná, ale mnohé výrobky vyrábame ručne.

Pekáreň Juraj OremusMomentálne máme v ponuke viac ako 200 druhov výrobkov. Široký výber chlebov voľných aj balených, klasických aj špeciálnych, slané pečivo –rožky, bagety, kaiserky, pagáče, poplaňúchy, slané chuťovky, sladké záviny, bábovky, koláče, buchty, vianočky, ale aj trvanlivé tyčinky a rohlíkovú strúhanku. Mnohé výrobky sú čisto z prírodných surovín a podľa tradičných receptúr. Obľube sa tešia naše kváskové chleby ale aj výrobky zo špaldovej pšenice.

Produkty, ktoré majú Značku kvality SK GOLD:

  • Chlieb biely pšeničný, krájaný balený; Chlieb bez droždia voľný a krájaný, balený; Špaldový kváskový chlieb bez droždia voľný a krájaný, balený

Zdroj: oremus.skfacebook.com/pekarenjurajoremus

Send this to a friend