Obchody a predajne

Moja Krajina

Moja Krajina Kamenná predajňa slovenských potravín

Kamenná predajňa Moja Krajina slovenských potravín vznikla v júni 2013 s podporou občianskeho združenia Moja Krajina. Našou snahou je, aby ľudia mohli nakúpiť kvalitné a čerstvé potraviny, ktoré sa produkujú u nás a nie tisíce kilometrov ďaleko. Veď dobré potraviny by mali byť predsa na stole každý deň a podstatou skutočného jedla je kvalitná surovina bez zbytočných “éčok” a chémie.

Práve preto tu nájdete také potraviny od regionálnych výrobcov a drobných farmárov, ktoré na pultoch supermarketov bežne nenájdete.

Skúšame, porovnávame, ochutnávame a potom vykupujeme takú lokálnu produkciu, ktorej dôverujeme. Sezónne pre vás zabezpečujeme kravské, ovčie a kozie výrobky, domácu zeleninu alebo ovocie.

Mimo sezóny sme pre vás pripravili širokú ponuku čerstvého mäsa z lokálnych fariem, gazdovské mäsové výrobky a nefalšované stredoslovenské zemiaky, jablká a vlašské orechy.

Moja Krajina Kamenná predajňa slovenských potravínV predajni sa pravidelne organizujú ochutnávky produktov, ktoré sú nové v ponuke. Doteraz ste mohli ochutnať mäsové výrobky od Parížekovcov z Martina a Gašparíka z Trnavy, mliečne produkty z fariem Baránek alebo Tesárske Mlyňany, perníky od Ertlovcov alebo víno z Radošiny.

Každý mesiac môžete ochutnať niečo nové, pričom stačí sledovať facebook Moja Krajina , kde sa dozviete, kedy bude najbližšia ochutnávka.

Zdroj: mojakrajina.skfacebook.com/MojaKrajinaSK

Send this to a friend