Pálenice a Liehovary

Modrý strom – Pravé destiláty

Modrý strom - Pravé destiláty Pálená bošácka slivovica, jablkovica

Prvá zmienka o liehovare vo Veľkom Orvišti pochádza z roku 1898. Od roku 1995 sa v liehovare okrem výroby liehu začali vyrábať a plniť aj konzumné liehoviny pod značkou MODRÝ STROM. Odvtedy sortiment výrobkov neustále rozširujeme o nové druhy. Výber všetkých vstupných komponentov počnúc liehom, destilátmi, arómami a končiac upravenou pitnou vodou podliehajú prísnej vstupnej kontrole. V súčasnosti vyrábané liehoviny sú zatriedené do kvalitatívnych stupňov: klasické konzumné, ovocné a sladené liehoviny, značkové produkty rady RIVVIS, rezané destiláty a pravé bošácke destiláty.

Na výrobu destilátov nakupujeme kvalitné ovocie na základe uzavretých zmlúv, ktoré pálime vo vlastnej pálenici so 70-ročnou tradíciou pálenia ovocia. Tieto destiláty plníme v našej likérke pod prísnym dohľadom. Výrobky distribuujeme do obchodných sietí na Slovensku aj do zahraničia pod našou značkou. Naše produkty exkluzívne plníme aj do balení podľa požiadaviek našich klientov.

Pálená bošácka slivovica
Výnimočná chuť Pálenej bošáckej slivovice je daná starostlivou prípravou a výberom surovín. Nezameniteľnú vôňu a chuť jej dáva pravý prírodný slivkový destilát z oblasti Bošáce.

Pálená bošácka marhuľovica
Výnimočná chuť Pálenej bošáckej marhuľovice je daná starostlivou prípravou a výberom surovín. Nezameniteľnú vôňu a chuť jej dáva pravý prírodný marhuľový destilát z oblasti Bošáce.

Modrý strom - Pravé destiláty Pálená bošácka slivovica, jablkovicaPálená bošácka hruškovica
Výnimočná chuť Pálenej bošáckej hruškovice je daná starostlivou prípravou a výberom surovín. Nezameniteľnú vôňu a chuť jej dáva pravý prírodný hruškový destilát z oblasti Bošáce.

Pálená bošácka jablkovica
Výnimočná chuť Pálenej bošáckej jablkovice je daná starostlivou prípravou a výberom surovín. Nezameniteľnú vôňu a chuť jej dáva pravý prírodný jablkový destilát z oblasti Bošáce.

Pálená bošácka čierna ríbezľa
Výnimočná chuť Pálenej bošáckej čiernej ríbezle je daná starostlivou prípravou a výberom surovín. Nezameniteľnú vôňu a chuť jej dáva pravý prírodný destilát z čiernych ríbezlí z oblasti Bošáce.

Zdroj: modrystrom.sk

Send this to a friend