Mliečne výrobky, Značka kvality SK, Značka kvality SK GOLD

Mliekareň KOLIBA a jej výrobky ocenené Značkou kvality

Hriňovská mliekareň KOLIBA, produkuje kvalitné slovenské tvrdé syry, maslo

Značka kvality SK označuje kvalitné slovenské produkty, ktoré spĺňajú všetky kritéria podľa zásad značky za dodržania  národnej legislatívy, ale aj legislatívy EÚ, za dodržania výrobcom deklarovaného technologického postupu počas celého výrobného procesu, pričom sú pravidelne kontrolované orgánmi Štátnej veterinárnej a potravinovej správy SR.

Mliekareň KOLIBA má udelenú Značku kvality pre tieto výrobky:

Hriňovská mliekareň Koliba Hriňovská tehla, Značka kvalityHriňovská tehla 45 % a 30 %
Polotvrdý, zrejúci, plnotučný výrobok z mlieka a rastlinného tuku v tvare tehly, 30 %, 45 % tuku v sušine. K dispozícii v tvare tehly alebo porciovaný v praktickom 200 g balení. Je vyrábaný z kvalitného mlieka z horských a podhorských oblastí Slovenska. Je vhodný pre použitie v studenej i teplej kuchyni, ideálny na zapekanie, výborne sa rozteká, udržiava si vláčnu konzistenciu a nehnedne. Strúhaný syr poskytuje komfortné použitie v gastro prevádzkach. Zjednoduší prípravu omáčok, syrového pečiva, zapekaných jedál, či už zo zemiakov, cestovín, zeleniny alebo rôznych druhov mäsa.

Hriňovská mliekareň Koliba Hriňovský údený, Značka kvalityHriňovec údený 45 %
Polotvrdý, zrejúci, plnotučný, zaúdený výrobok z mlieka a rastlinného tuku, 45 % tuku v sušine. K dispozícii v tvare salámy s hmotnosťou cca 1,8 kg alebo v praktickom spotrebiteľskom cca 800 g balení. Svoju výbornú chuť získava tradičným údením a vďaka kvalitnému mlieku z horských a podhorských oblastí Slovenska. Je vhodný pre použitie v studenej i teplej kuchyni, ideálny na zapekanie, výborne sa rozteká, udržiava si vláčnu konzistenciu a nehnedne.

Hriňovská mliekareň Koliba Karpatský blok, Značka kvalityKarpatský blok 45 %
Polotvrdý, zrejúci, plnotučný výrobok z mlieka a rastlinného tuku – 45 % tuku v sušine. Je vyrábaný z kvalitného mlieka z horských a podhorských oblastí Slovenska.

 

 

Mliekareň KOLIBA má udelenú Značku kvality GOLD pre tieto výrobky:

Hriňovská mliekareň Koliba Eidam, Značka kvality GoldEidam salámový syr 45 %
Polotvrdý, zrejúci, plnotučný syr vyrobený z pasterizovaného mlieka, v tvare salámy, 45 % tuku v sušine. K dispozícii je v štyroch rôznych baleniach. Má jemnú, syrovo-mliečnu chuť, jemnú vôňu a nie príliš slanú chuť. Preto je vhodný pre použitie v studenej i teplej kuchyni, ľahko vytvára harmóniu s ďalšími chuťami. Ideálny na vyprážanie.

Eidam údený syr 45 %
Polotvrdý, zrejúci, plnotučný, údený syr vyrobený z pasterizovaného mlieka, 45 % tuku v sušine. K dispozícii je v piatich rôznych baleniach. Svoju výbornú chuť získava jedinečným údením podľa tradičného postupu a vďaka používaniu kvalitného mlieka z horských a podhorských oblastí Slovenska. Časom získava silnejšiu vyzretú syrovú chuť a mäkkú maslovú konzistenciu.

Tradičné maslo
Je vyrábané tradičnou receptúrou zo smotany ošetrenej pasterizáciou najmenej 95°C, s prirodzene žltkastou farbou, obsahuje najmenej 82 % tuku. K dispozícii v troch rôznych malospotrebiteľských baleniach: 100 g, 125 g, 250 g a balenie v 5 kg blokoch vhodné najmä pre gastro prevádzky. Maslo patrí na naše stoly už dlhé generácie. Je jedným z najdôležitejších zdrojov prírodných živočíšnych tukov a vitamínov A a D. Chuť je výrazne maslová po sladkej smotane.

 

Zdroj: kolibamilk.sk

Send this to a friend