Nealko nápoje, Značka kvality SK GOLD

Mitická – O dúšok lepší deň

Mitická - o dúšok lepší deň, ocenenie Značka kvality SK GOLD

Legenda o živej vode nie je len legendou
Voda samotná ale nemá žiadne liečivé vlastnosti, tie jej dodávajú až minerály, ktoré získava z podložia hlboko pod povrchom zeme. Každý prameň má neopakovateľné zloženie, no nie všetky výrazne vplývajú na ľudské zdravie. Aby sa minerálna voda mohla právom pýšiť prívlastkom liečivá, musí prejsť zložitým preskúmaním zloženia a jej vplyvu na organizmus človeka. A práve v minerálnej vode Mitická je podľa odborného balneologického posudku optimálne množstvo vápnika a horčíka.

Pre srdce zo srdca slovenskej prírody
Prameň Mitickej sa nachádza v srdci slovenskej prírody. Neďaleko Trenčianskych Mitíc, v tôni stáročných slatín, vyviera na povrch priezračný prameň, ktorý predstavuje dedičstvo dostupné všetkým. Jeho bohaté zloženie, vyvážený pomer minerálov a nízky obsah sodíka predurčuje Mitickú k plneniu nielen pohárov ale aj zdravotných predsavzatí.

Mitická - o dúšok lepší deň, ocenenie Značka kvality SK GOLDPri tohtoročnom udeľovaní cien Značka kvality SK, získali neochutené minerálne vody Mitická opätovné ocenenie Značka kvality SK GOLD. Potvrdili tak svoju prémiovú kvalitu a tiež stále miesto medzi poprednými slovenskými minerálnymi vodami. V tomto roku navyše získali ocenenia Značky kvality SK aj minerálne vody z rady Mitická ochutená. Mitická Mango & Pomaranč získala Značku kvality SK GOLD a Mitická Malina Značku kvality SK. Známkou kvality sa tak teraz môže pýšiť celé portfólio minerálnych vôd Mitická.

Mitická je všetkým dobré známa, prírodná minerálna voda s optimálnou mineralizáciou, vhodná na každodenné pitie. Vyznačuje sa vyváženým pomerom vápnika a horčíka a aj nízkym obsahom sodíka. Svoje portfólio Mitická rozšírila o minerálne vody s príchuťami Mango&Pomaranč a Malina, ktoré majú rovnaký štandard kvality. Obsahujú zdraviu prospešné minerály, ovocnú šťavu a sú bez pridaných farbív. A práve tieto vody sa nanovo stali nositeľmi významného slovenského ocenenia a zaradili sa medzi najkvalitnejšie minerálky na Slovensku.

“Ocenenia nás veľmi tešia. Sme radi, že kvalitu našej vody nevnímajú iba spotrebitelia, ktorí po nej opakovane a radi siahajú, ale aj samotní odborníci,” vyjadril sa k získaným oceneniam Karol Kaššovic, predseda predstavenstva spoločnosti Trenčianske minerálne vody, a.s.

Zdroj: miticka.eu ,facebook.com/miticka

Send this to a friend

  • SlovpraM

    Výrobky z pravej kože pre vaše potešenie. Je to vlastná tvorba a ručná práca preto je […]

  • Považský hrad

    Ruiny Považského hradu stoja na kopci s nadmorskou výškou 497 metrov. Nazývali ho aj Bystrický hrad a patril […]

  • Krajina príbehov – Podpoľanie

    Podpoľanie – miesto v ktorom cítite časy minulé . Laznícke osídlenie na svahoch majestátnej […]