Mliečne výrobky

Minimliekareň Sása

Minimliekareň Sása, Vyrábame čerstvý syr s názvom SELEC

V našej rodine sa už niekoľko rokov skloňuje mlieko vo všetkých podobách nakoľko môj otec  MVDr. Ján Selecký bol nestor mliekarstva  na Slovensku O čom svedčí aj nemalé množstvo kníh a článkov o mliekarstve. Minimliekareň Sása vznikla v roku 2015 založil  ju   Stanislav Selecký, na základe rodinnej  tradície mliekarstva a ktorý  sa rozhodol vyrábať syry jedinečnej chuti a kvality z plnotučného kravského mlieka pochádzajúceho zo Slovenska bez konzervačných látok .

Minimliekareň Sása, Vyrábame čerstvý syr s názvom SELECVyrábame čerstvý syr s názvom SELEC , syry ochutené bylinkami, olivami, zrejúce syry, SÁSOVEC – eidamový syr, nakladané syry, parené syry a špeciality ako sú napríklad parenice, polooštiepky, syrové nite a syrové uzlíky. Vynikajúci a veľmi zdravý je náš kyslomliečny produkt ZÁKYS. Vyrábame tvaroh, gazdovské mlieko pasterizované, nátierky syrové  aj ochutenené s cesnakom a pažítkou.

Všetky výrobky sú čerstvé a ihneď dodávané na predaj, nie sú dlhodobo skladované a neobsahujú konzervanty . Naše výrobky  sú zaručene slovenského pôvodu sú vyrábané v našej mliekárni, sú pravidelne kontrolované.  Výrobky sú označené schválenou  oválnou  značkou  SK .

Seleckého výrobky môžete zakúpiť:
– v Sáse ul. Školská 148 pri Zvolene priamo v Minimliekarni Sása,
– na Bio farme  Príroda  v Stupave ,
– v kúpeľnej obci Kováčová v príjemnom prostredí obchodu Market sweet home na Kúpeľnej ulici.
– Vo Zvolene na ul. J.Kozačeka za PRIOROM v strede mesta vo Farmárskej predajni.
Náš výborný jedinečný kyslomliečny produkt – ZÁKYS  sa predáva vo  všetkých obchodoch JEDNOTY na Strednom Slovensku.

Zdroj: facebook.com/minimliekaren.sk

Send this to a friend