Med a Medovina

Medáreň

Včelia farma MEDAREŇ Predávame med, včelí peľ a iné

Včelia farma MEDAREŇ je rodinnou farmou. Med, ktorý produkujeme, spĺňa najprísnejšie veterinárne požiadavky. Tento med pochádza z najčistejších prírodných oblastí našich lesov a lúk.

Včelia farma MEDAREŇ Predávame med, včelí peľ a inéNáš včelí ranč sa nezameriava na produkciu medu ako suroviny pre iných spracovateľov, ale naším cieľom je produkovať vysoko kvalitný konečný produkt, ktorý dokáže uspokojiť nielen bežných, ale aj tých najnáročnejších zákazníkov na Slovensku a v zahraničí.

Do zahraničia predávame med najmä do Švajčiarska, Nemecka, Veľkej Británie a Českej republiky.

Zdroj foto: facebook.com/medaren.sk

Včelárime v okrese Zlaté Morave, včelstvá sa nachádzajú na dvoch stanovištiach. Organizujeme ochutnávky medu spojené s krátkou prednáškou o živote včielok.

Včelia farma MEDAREŇ Predávame med, včelí peľ a inéMed, ktorý Vám ponúkame, patrí svojou kvalitou na popredné svetové miesto, čoho dôkazom je aj bronzová medaila za agátový med na medzinárodnej súťaži APISLAVIA v roku 2016.

Zdroj foto: facebook.com/medaren.sk

Pripravíme pre Vás zdravé a sladké darčekové koše či balíky presne podľa Vašich požiadaviek a predstáv. Pripravíme ich pre každú príležitosť, na narodeniny, na meniny, na Vianoce alebo len tak z lásky.

Pri stáčaní medu a manipulácií s medom sa snažíme dodržiavať tie najprísnejšie hygienické normy. Pri práci so včelami sa snažíme dodržiavať veterinárne postupy a včelstvá udržiavame vo veľmi dobrom zdravotnom stave, aby dokázali maximálne využiť ponuku prírody.

Včelia farma MEDAREŇ Predávame med, včelí peľ a iné

Zdroj foto: facebook.com/medaren.sk

História včelárenia v našej rodine siaha až do štyridsiatych rokov minulého storočia, kedy môj pradedo začal včeláriť. V minulosti včeláril aj môj otec a dedo. V roku 2013 som nadviazal na túto rodinnú tradíciu. Našu rodinu k včeláreniu vedie okrem iného aj láska k prírode a jej krásam, ktoré nám ponúka. Vďaka včeláreniu sme oveľa bližšie k prírode ako kedykoľvek predtým.

Zdroj: medaren.sk

Send this to a friend