Pekárne a Múčne výrobky, Sladkosti a Kávoviny, Značka kvality SK

MARIANNA

MARIANNA, s.r.o. bola založená v roku 2008. Hlavnou činnosťou spoločnosti je výroba a predaj cukrárenských a pekárenských výrobkov. Spoločnosť v súčasnosti vyrába cca 300 cukrárenských a pekárenských výrobkov, ktoré distribujeme nielen do našich predajní, ale i za hranice nášho regiónu. V sídle spoločnosti máme zriadenú výrobňu a prieskumnú predajňu, v ktorej Vám ponúkame cukrárenské a pekárenské výrobky výlučne z našej produkcie. Pri výrobe používame klasické technológie.

MARIANNA - cukrárenská a pekárenská výroba a predajňa

Základnými kameňmi firemnej kultúry spoločnosti MARIANNA sú:

Kvalita
Naša spoločnosť sa orientuje na výrobu a predaj cukrárenských a pekárenských výrobkov, ktoré neustále kontroluje kvalitu počas výroby a skladovania, týmto sa znižuje riziko vzniku nekvality.

Zodpovednosť
Poskytovanie služieb na najvyššej úrovni vyžaduje aj prijatie zodpovednosti za riešenie prípadných problémov, či reklamácií. Pracovníci spoločnosti MARIANNA sa v maximálne možnej miere snažia vyjsť zákazníkovi v ústrety a v prípade oprávnených sťažností ich riešiť rýchlo a efektívne. Zodpovednosť sa však viaže aj na plnenie záväzkov voči našim dodávateľom a štátu.

Inovácia
Jednou zo základných stratégií našej firmy je neustála inovácia výrobkov podľa požiadaviek trhu, spotrebiteľov a samozrejme podľa požiadaviek našich zákazníkov. Každý rok uvádzame na trh mnoho nových výrobkov, a tak si každý zákazník určite vyberie pre seba ten najvhodnejší výrobok.

MARIANNA, s.r.o. má udelenú Značku kvality pre tieto výrobky:

  • Čajové pečivo 300g, 500 g
  • Čajové pečivo 1000 g
  • Čajové pečivo 1500 g
  • Grilážové rezy 300 g
  • Linecké pečivo 250 g
  • Vanilkové rožky 300 g

Zdroj: marianna-sro.skfacebook.com/cukrarenmarianna

Send this to a friend