Pálenice a Liehovary

Legendy Slovenska

Súhra, tradície a inovácie. Základom našich výrobkov sú časom overené technológie a receptúry, ktoré sa stáročiami zdokonaľovali a už dávno sa stali neoddeliteľnou súčasťou slovanských zvykov a tradícii.

Receptúra každého zo 4 výrobkov, ktoré máme momentálne v ponuke, je zasvätená jednej z legiend slovenských hradov a zámkov. Či už ide o vodku „Kráľovský hrad“ – Bratislave, „Lipový kvet“ – Bojniciam, „Medová Chilli“ – Červenému Kameňu alebo bylinný likér „Barbakan“ – Banskej Bystrici. Zároveň do každého receptu pridávame niečo nové – od nádychu pikantnosti do inovácii vo výrobe. Snažíme sa ponúknuť pre našich spotrebiteľov len najvyššiu kvalitu našich výrobkov. To je kľúčový princíp a hlavný základ. V našich produktoch si zakladáme na nízkom obsahu cukru a na BIO výrobe. Liehovar sa nachádza v samotnom srdci Slovenska, v malebnej dedinke Sebedín pri Banskej Bystrici. Autenticitu výrobkov podčiarkuje aj originálny dizajn. Drevený vrchnák a etiketa evokujúca starý papier s vyobrazením konkrétneho hradu alebo zámku. Okrem toho, že už samotná neopakovateľná chuť je hotovým pôžitkom, môže slúžiť ako obdoba suveníru, ktorý si do nás odnesú zahraniční turisti a môže im tak nie len chuťou, ale i obalom navždy pripomínať jedinečné krásy Slovenska. Okrem nápoja si tak v jedinečnom obale môžete nájsť chilli papričku, lipový kvet, ale i čiastočky pravého zlata. Je len na vás, ktorú si zvolíte

Používame výnimočné pravé prírodné ingrediencie, na ktoré je krajina v samom srdci Európy pod Tatrami taká bohatá. Hovoríme nielen o tom, že naším hlavným dodávateľom je unikátna a jedinečná Slovenska príroda – a to je predmet našej hrdosti aj základná hodnota filozofie našej spoločnosti. Mladej a rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti, ktorej hlavným projektom je výroba a uvádzanie nápojov na trh Európskej únie a susedných krajín na osnove liehovín a destilátov.

Zdroj: snam.sk , facebook.com/legends.slovakia

Send this to a friend

  • SlovpraM

    Výrobky z pravej kože pre vaše potešenie. Je to vlastná tvorba a ručná práca preto je […]

  • Považský hrad

    Ruiny Považského hradu stoja na kopci s nadmorskou výškou 497 metrov. Nazývali ho aj Bystrický hrad a patril […]

  • Krajina príbehov – Podpoľanie

    Podpoľanie – miesto v ktorom cítite časy minulé . Laznícke osídlenie na svahoch majestátnej […]