Obchody a predajne

Lasičky

Lasičky Obchodík s farmárskymi a domácimi potravinami Senica

V Lasičkách milujeme príbehy! A tie sú za každým výrobkom u nás.

  • Aký je naj peceň chleba? Kváskový. Zo 100-ročnej pece. Od štvrtej generácie pekárov.
  • Najjemnejší tvaroh? Ten od Zdenky, ktorá hneď po revolúcii založí farmu na chov holštýniek a jej dcéra Lucka sa k nej o 20 rokov pripojí s výrobou mliečnych výrobkov.
  • Ovčie výrobky z farmy Baránek? Nie, to nie je len príznačné meno. To je rodné meno súčasnej majiteľky, ktorá priviedla na Slovensko chalana z Nemecka a vyrábajú 100% ovčie a kozie výrobky, tak, ako ich to naučil pán Baránek.
  • Najchrumkavejší pagáč? Jedine z pekárne Pagáčik, kde po 25 rokoch žezlo začína preberať syn Michal, ktorý sa kvôli tomu vrátil zo zahraničia.
  • Vajcia od bývalého bankára? Také má jedine Miro, ktorý opustil bezpečnú pozíciu a pustil sa do chovania sliepok vo voľnom výbehu, resp. u neho vo voľnom lese.

Za výrobkami, ktoré nájdete u nás je vždy človek a jeho príbeh. A tiež jeho ruky, jeho radosť z každodennej driny, jeho vášeň k remeslu.

A tá sa potom prenáša do našej radosti a vášne z ich predaja.

Aké „výrobky s príbehom“ u nás nájdete?

Kváskové chleby, pečivo, mliečne výrobky /kravské, ovčie, kozie/, údeniny, bio mäso, ryby, sezónnu zeleninu a ovocie bez chémie, vajíčka z voľného výbehu, med, džemy, strukoviny, cestoviny, cukrovinky, koreniny, kávy, čaje, pirohy, potraviny pre deti, múku, oleje, cereálie, pochutiny, víno a mnoho mnoho ďalšieho.

Zdroj: facebook.com/lasicky

Send this to a friend