Pekárne a Múčne výrobky, Sladkosti a Kávoviny, Značka kvality SK

Kissky celozrnná maškrta

Kissky celozrnná maškrta - Pekáreň ALTAR malá rodinná firma[1]

Pekáreň ALTAR s r. o. bola založená v roku 2015 v Bratislave, ako malá rodinná firma. Popri starostlivo strážených komponentoch a prísadách, moderných technológiách a ľudských skúsenostiach, je našim cieľom priniesť na trh zdravé a chutné pekárenské maškrty. S novými trendami a novými receptúrami, ale zato s osvedčenými prírodnými surovinami sme pre Vás vytvorili celozrnné zdravé koláčiky, kde chuť bude zážitkom.

V dnešnej hektickej dobe, plnej civilizačných ochorení, väčšina z nás siaha po zdravších surovinách v potravinárskych výrobkoch. A preto našou jednoznačnou voľbou pri vytváraní receptov bolo využitie osvedčených darov prírody. Stáročiami overené liečivé účinky ingrediencií používaných v našich výrobkoch sú len dôkazom toho, že aj maškrtiť sa dá zdravo a chutne.

A práve to sú naše „kissky“ !!!

Kissky celozrnná maškrta - Pekáreň ALTAR malá rodinná firma[1]

SLADKÉ CELOZRNNÉ KOLÁČIKY KISSKY

  • Každý druh obsahuje 100% celozrnnú špaldovú a ovsenú múku, hnedý cukor, ovsené vločky a kokosový tuk.
  • Ovsené vločky sú plné vyživných látok, majú nízky glykemický index, obsahujú vápnik, železo a fosfor,znižujú cholesterol, stabilizujú cukor v krvi a podporujú trávenie.
  • Kokosový tuk sa neukladá v tele a nepriberá sa z neho. Zmierňuje bolesti kĺbov, pomáha proti úzkosti a depresiám, lieči afty a zahrieva organizmus.
  • Je to suché krehké celozrnné pečivo plné vlákniny, ktoré obsahuje prírodné suroviny ako orechy, semiačka, kokos, čokoládu a sušené ovocie.

Kissky celozrnná maškrta - Pekáreň ALTAR malá rodinná firma

SLANÉ CELOZRNNÉ DUKÁTY KISSKY

  • Každý druh obsahuje 100% celozrnnú špaldovú a ražnú múku, kyslú smotanu a v správnom pomere poctivú bravčovú masť.
  • Držíme sa receptov našich starých mám a v dnešnej modernej dobe návrat k bravčovej masti považujeme za zdravšiu alternatívu,akou sú palmový tuk a iné stužené tuky.
  • Múky sú celozrnné a už to je signál, že výrobok je plný vlákniny a tým prospieva nášmu organizmu.
  • Je to suché krehké celozrnné pečivo plné vlákniny, ktoré obsahuje prírodné a zdravé suroviny, ako tekvicové jadierka, podzemnicu olejnú, kurkumu a černušku siatu.

Zdroj: altar.sk, facebook.com/kisskyCelozrnnaMaskrta

Send this to a friend