Ovocie a Zelenina

H+H Kvasiareň

Mária Hájasová H+H Kvasiareň, kvasená kapusta, kvasené uhorky

Ako rodinná firma H+H rýchlo reaguje na zmeny spotrebiteľských potrieb od roku 1993. V roku 1998 sme ako prví zaviedli na trh balenú (700g) kvasenú kapustu so 6-týždňovou trvanlivosťou. V našom sortimente najdete aj kvasené uhorky, lahôdkovú čalamádu a papriku plnenú kvasenou kapustou. Okrem kvasených výrobkov máme aj v ponuke čerstvé zeleninové šaláty a balenú zeleninu. Od vzniku firmy sa rozšíril sortiment, zvýšila sa produkcia a vstúpili sme aj na zahraničný trh.

– Všetky mliečne kvasené výrobky sú vyrobené a balené bez konzervačných látok.
– Všetky výrobky ponúkame v malom aj vo veľkom balení.
Mária Hájasová H+H Kvasiareň, kvasená kapusta, kvasené uhorky

Od odrody k výrobku

Tento systém managementu kvality, vyvinutý firmou H+H Kvasiareň, zabezpečí kontrolu nad celým výrobným reťazcom od zasiatia osiva až k finálnemu výrobku, ktorý zabezpečuje vysokú kvalitu takto získaným výrobkom.
• Nami vybrané odrody pestujú pre nás naši zmluvní pestovatelia. Tieto hybridy boli vyšľachtené špeciálne pre spracovateľské účely. Zabezpečujú jednotnotnosť chute a konzistencie kvasenej kapusty a čo najmenšie straty.
• Zmluvní pestovatelia boli vybraní v najvhodnejšom agroklimatickom regióne Slovenska. Dlhodobá spolupráca s pestovateľmi a pravidelná kontrola porastu, min. 3x počas vegetácie, zabezpečí pre nás vysokú kvalitu surovín. Takto dopestovaná zelenina má vysokú zdravotnú hodnotu, nie je prehnojená a neobsahuje chemické rezíduá. Počas spracovania a balenia používame manažment kvality HACCP ( HAZARD ANALYSIS OF CRITICAL CONTROL POINTS ). Výrobky vyrobené týmto spôsobom sú zdravotne hodnotnejšie a bezpečnejšie vďaka kontrole kvality nad celým reťazcom od osiva k výrobkom. Naše mliečne kvasené výrobky v sáčkovom balení bez konzervačných látok majú dlhú trvanlivosť: Kvasená pkapusta 60 dní a kvasené uhorky 31 dní.

Od roku 2008 sme držiteľmi certifikátu kvality ISO 9001:2001, FSSC 22000.
V ROKU 2012 sme ziskali certifikat kvality IFS

Ponukový list

Baranie rohy v sladkokyslom náleve
Čalamáda
Cibuľky v sladkokyslom náleve
Cvikla krájaná v sladkokyslom náleve
Feferónky v sladkokyslom náleve
Jablčná paprika v sladkokyslom náleve
Karfiol v sladkokyslom náleve
Kvasená kapusta
Kvasená kapusta s vínom
Kvasené uhorky
Mix nakladanej zeleniny
Paprika plnená kvas. kapustou

Zdroj: kvasiaren.sk

Send this to a friend