Mäsové výrobky

Hatala – Mäsovýroba Kopčany

Hatala - Mäsovýroba Kopčany tradičné výrobky a mäso z vlastnej rozrábky.

Firma Mäsovýroba Kopčany, s.r.o. bola založená v roku 1992 jej zakladateľom Jozefom Hatalom st. v Holíči pod vežou, ako malá rodinná firma s výrobou tradičných mäsových výrobkov spolu s rozrábkou mäsa.

Počas nasledujúcich rokov sa firma postupne zväčšovala a rozširovala svoje portfólio mäsových výrobkov a služieb. Postupne boli vybudované podnikové predajne v ktorých sa predávajú naše tradičné výrobky a mäso z vlastnej rozrábky. V rokoch 1999 – 2000 bola firma z využitím európskych fondov modernizovaná, a vybavená najnovšími technológiami na spracovanie rozrábanie mäsa s vyššou kapacitou a bolo firme udelené schvaľovacie číslo SK 66 ES. Zároveň firma začala spolupracovať s obchodnými sieťami ako METRO, MAKRO neskôr KAUFLAND a TESCO.

V roku 2008 sme sa stali držiteľom značky kvality SK slovak gold za tradičné mäsové výrobky.

V súčasnosti firma zodpovedá európskym štandardom výroby so strednou kapacitou so zameraním na výrobu všetkých druhov mäsových výrobkov a je ako jedna z mála držiteľom povolenia na spracovanie zveriny. Firma spolupracuje s medzinárodnými dodávateľmi mäsa, ktorí spĺňajú najprísnejšie kritéria štandardov na spracovanie mäsa. Cieľom firmy je expandovať do okolitých štátov EU s výrobkami vyrábanými podľa tradičných receptúr s využitím najnovších technológií.

Hatala - Mäsovýroba Kopčany tradičné výrobky a mäso z vlastnej rozrábky.

NAŠA FILOZOFIA

PRACUJEME PRE ZÁKAZNÍKA – Starostlivo vyberáme, poctivo spracovávame a balíme mäso podľa predstáv Vás našich zákazníkov.
ZACHOVANIE TRADÍCIE – Starostlivý výber pri nákupe suroviny, moderné strojné vybavenie, dodržiavanie hygienických štandardov a tím skúsených pracovníkov sú zárukou vysokej kvality výrobkov. K tomu pridávame tradičnú receptúru, ktorou prispievame k zachovaniu diela našich predkov ale hlavne k zachovaniu Vami obľúbených výrobkov.
NASLEDUJEME VÍZIE – Víziou spoločnosti Mäsovýroba Kopčany s.r.o., je rozvoj vlastnej značky HATALA, produkcia a predaj výrobkov pre spotrebiteľov z Českej republiky, Maďarska a iných okolitých krajín, pričom budeme naďalej prihliadať na tradíciu v produkcii mäsových výrobkov.

Zdroj: hatalamaso.sk

Send this to a friend