Pekárne a Múčne výrobky

GB FAMILY SLOVENSKO

GB FAMILY SLOVENSKO chlieb, pečivo, koláč, smažené pirôžky.

Bolo to 2.6.2012 kedy sa vo firme GB FAMILY SLOVENSKO s.r.o. prvý krát rozozvučali stroje a ozvali hlasy pekárov a pekárok, ktorí začali vytvárať niečo nové, niečo čo tu bolo veľmi dávno a na čo ľudia tak trochu pozabudli.

Vtedy ešte v malej firmičke, ktorá nezašla za hranice Popradu, sa pekár – konateľ firmy usiloval vytvoriť produkt, ktorý by ohúril všetky generácie. Hodiny, dni a mesiace trvalo, kým sa dostal k vypracovaniu najlepšieho receptu, technológie na vznik nášho hlavného výrobku – smažené pirôžky.

Snaha o ich vylepšenie však neskončila, do dnes sa nás tím odborníkov snaží aj najmenšími drobnosťami prispieť k ešte originálnejšej chuti, vôni, tvaru a kvalite výrobku. Ako mesiace ubiehali, pekárnička sa z malých priestorov presunula do novej výrobnej haly a stala sa z nej pekáreň, kde v súčasnej dobe pracujú šikovné a tvorivé ruky ľudí, ktorí od skorého rána usilovne pracujú do neskorších poobedňajších hodín, aby sa naše výrobky rozkotúľali krížom-krážom po našom malebnom Slovensku. V najtmavšej noci ich naseldujú tí, bez ktorých by ste si ráno voňavé výrobky hľadali na pultoch márne – sú to naši šoféri. Z jedného výrobku sa postupne stali ďalšie jedinečné výrobky, ktoré Vám s láskou pečieme deň čo deň.

GB FAMILY SLOVENSKO chlieb, pečivo, koláč, smažené pirôžky.

Naše výrobky: Koláč višňa-tvaroh, Koláč marhuľa-tvaroh, Nugetáčik, Okruhliačik jahôdka-tvaroh, Okruhliačik malinkový, Koláč špaldový so slivkovým lekvárom, Vegipan tyčinky, Bielkovinové krekry.

Voňavý rozvoz zabezpečujeme už piaty rok vo Vašich mestách a obciach. Nájdte nás v Košickom, Prešovskom a Žilinskom kraji. Mezdi našich odberateľov patri siete ako: Sintra, Coop Jednota, Milk Agro a taktiež Makos, Komfos, Victoria, CBA Verex, Cassovar, Karmen a množstvo menších aj väčších súkromných predajní.

Zdroj: gbfamily.sk, facebook.com/pekarnickaFamily

Send this to a friend

  • SlovpraM

    Výrobky z pravej kože pre vaše potešenie. Je to vlastná tvorba a ručná práca preto je […]

  • Považský hrad

    Ruiny Považského hradu stoja na kopci s nadmorskou výškou 497 metrov. Nazývali ho aj Bystrický hrad a patril […]

  • Krajina príbehov – Podpoľanie

    Podpoľanie – miesto v ktorom cítite časy minulé . Laznícke osídlenie na svahoch majestátnej […]