Sladkosti a Kávoviny

Forra čokoláda

Forra čokoláda - ručná výroba čokoládových produktov

Forra čokoláda vznikla v roku 2016 a aj keď je čokoládový trh na Slovensku pomerne presýtený, vedeli sme, že naše výrobky budú predsa len iné. Základ nášho prístupu k tvorbe vychádza z radosti a lásky pre chuť a že aj tá čokoládová v spojení s ingredienciami má priniesť ľuďom to isté – radosť a zážitok. Tento základ sa snažíme stále prehlbovať a vzdelávať sa. Nápady čerpáme z prírody, pretože je v nej veľa krásnych, voňavých chutí o ktorých väčšina ľudí netuší.

Forra čokoláda - ručná výroba čokoládových produktovČokoládové výrobky Forra ukrývajú v sebe jedinečné náplne bez konzervantov, farbív či umelých príchuti. Tieto starostlivo nakombinované náplne, podľa vlastných receptúr a z výberových surovín, sa varia tesne ( 5-10 minút ) pred samotným plnením a tak sa v maximálnej možnej miere zachovajú všetky chute a vône. Toto malé tajomstvo, nám umožňuje vyrábať exkluzívne pralinky či tyčinky s výraznými chuťami a Vy sa nemusíte obávať umelých prísad či nezdravého maškrtenia.
Pri výbere a kombinovaní surovín dbáme predovšetkým na chuť a prvotriednosť. Keďže správne dochutenie je rovnako dôležité, ak nie dôležitejšie ako vhodná voľba čokolády, je potrebné nájsť si dodávateľa, ktorý vie dodržať vysokú kvalitu.
Vhodným kombinovaním ingrediencii s čokoládami prémiovej kvality vytvárame produkt, ktorý Vám neprinesie len uspokojenie túžby po čokoláde. Prinesie Vám úsmev, radosť a celkový dojem sa zakorení vo Vašej pamäti – spôsobí zážitok.

Forra čokoláda - ručná výroba čokoládových produktovKeďže na vytváranie našich čokoládových chutí sa experimentom nebránime a používame aj rôzne druhy korenín, bylín alebo ich produktov, sme veľmi radi, že sa pri našej tvorivej činnosti môžeme spoľahnúť aj na slovenských pestovateľov a vniesť tak kúsok krásnej, slovenskej prírody aj do našich výrobkov.
Všetky naše ingrediencie sú vyberané so zreteľom na vysokú kvalitu, šetrnosť k životnému prostrediu a dôrazom na prirodzené spracovanie. A tak aj naše čokolády z kakaových bôbov tých najslávnejších kakaovníkových plantáži v Peru či Dominikánskej republike, zaručujú nie len chuťový pôžitok, ale aj vysokú kvalitu spracovania, či certifikáty ako fair trade a bio.

Naše výrobky sú vyrábané vo všetkých fázach doslova ručne, čo v skutočnosti predstavuje absenciu automatizovaných liniek. Tento spôsob výroby je nám vlastný nielen pre aktuálnu veľkosť našej firmy ale je práve súčasťou našej filozofie a prístupu k jedlu vo všeobecnosti. Práve tento prístup dáva našim výrobkom niečo výnimočné, čo potvrdzujú reakcie našich zákazníkov.

Neváhajte a vstúpte do nášho čokoládového sveta !

forra-cokolada.sk; facebook.com/forracokolada

Forra čokoláda - ručná výroba čokoládových produktov

Send this to a friend