Farmy a Salaše

FarmVille

rodinná farma FarmVille, dlhozrejúce syry, repkový, pestrecový olej

Spoločnosť vznikla v roku 2004 pod názvom Agrofarma RHEA, s.r.o.. Venovali sme sa pestovaniu bežných kultúrnych rastlín ako jačmeň, pšenica, repka olejná a podobne. Taktiež sme chovali ošípané a hovädzí dobytok.

Chov sme ale od roku 2006 museli ukončiť, keďže bol ekonomicky neudržateľný. Od roku 2008 sme začali s pestovaním špeciálnej plodiny – „Pestreca mariánskeho“. Tí, ktorí majú problémy s pečeňou ho určite poznajú. Obsahuje totiž silymarín – látku, ktorá dokáže chrániť a regenerovať pečeňové bunky. Pestujeme špeciálnu silymarínovú odrodu, čo je veľmi dôležité, keďže na trhu je množstvo pestreca s takmer nulovým obsahom tejto liečivej látky.

Zdroj foto: facebook.com/FarmVille.eu

V roku 2011 sme sa rozhodli urobiť netradičný krok z pohľadu poľnohospodárstva a vytvorili sme na našom dvore prvé kryté detské ihrisko na Slovensku pod názvom FunVille.

V roku 2014 sme opäť založili vlastný chov dobytka, ale za konkrétnym účelom – vyrábať prvotriedne mlieko a mliečne výrobky. Kladieme vysoký dôraz na hygienu a kvalitu našich produktov.

rodinná farma FarmVille, dlhozrejúce syry, repkový, pestrecový olejV súčasnosti našu pozornosť sústreďujeme na výrobu potravín z našich komodít. Ide najmä o dlhozrejúce syry, oleje a výlisky. Z tohoto dôvodu sme aj našu spoločnosť premenovali na FarmVille, s.r.o.. Vyrábame repkový, pestrecový, konopný, ľanový a makový olej. Samozrejme ide o oleje za studena lisované a z našej úrody dopestovanej pod Tatrami. Žiadne komodity nenakupujeme. Preto Vám garantujeme vysokú kvalitu.

Stav potravín je na Slovensku žalostný. Preto veríme, že v záujme Vášho zdravia a zdravia Vašich detí si budete vyberať z produktov so známou históriou výroby. Kto z Vás vie, čo presne je v „plnotučnom“ mlieku z veľkých mliekarní? My to vieme… a preto ho nikdy nebudeme piť. Pijeme len naše mlieko, pretože je čisté a zdravé.

 

Zdroj: farmville.sk

Send this to a friend

  • SlovpraM

    Výrobky z pravej kože pre vaše potešenie. Je to vlastná tvorba a ručná práca preto je […]

  • Považský hrad

    Ruiny Považského hradu stoja na kopci s nadmorskou výškou 497 metrov. Nazývali ho aj Bystrický hrad a patril […]

  • Krajina príbehov – Podpoľanie

    Podpoľanie – miesto v ktorom cítite časy minulé . Laznícke osídlenie na svahoch majestátnej […]