Obchody a predajne

Debnička od babičky

Debnička od babičky, Debničkový predaj v Košiciach a Prešove

Sme rodinná firma Tomáš a Terezka a ponúkame Vám projekt debničkovania v Košiciach a Prešove, teda zblíženia našich regionálnych farmárov a prvovýrobcov s Vami.

Debnička od babičky, Debničkový predaj v Košiciach a PrešoveDebnička od babičky ponúka produkty, ktoré sa výrazne líšia od tých, ktoré nájdete v supermarketoch. Veľakrát nevyzerajú pekne, buď sú úplne maličké alebo príliš veľké a rýchlo sa pokazia. Prijímame to, čo nám príroda dala a neplytváme zeleninou či ovocím tým, že by ju naši farmári vytrieďovali na malé a veľké kusy alebo na tie s bodkami alebo bez bodiek. Predávame to, čo vzišlo z prírody. Každý kto sa rozhodne pre debničkový predaj by mal byť dopredu s týmto stotožnený. Domáce produkty bez akejkoľvek chémie totižto nikdy nebudú vyzerať ako z katalógu či veľkoskladu. Jablká sa nezbierajú v plátených rukavičkách a zelenina sa nevytrieďuje len preto, že vyrástla malá. A my predávame presne takéto produkty.

Rozvoz v Košiciach robíme v utorky a štvrtky, v Prešove raz do mesiaca a to v piatok. Viac Vás budú informovať v Novinkách na facebooku .

V debničke od babičky nájdete múky, mäsové výrobky a zaváraniny, bylinky a chilli, cestoviny, džemy, čokolády, orechové maslá, musli a raw tyčinky, med, mliečne výrobky a vajíčka, nápoje a sirupy, oleje, ovocie, pečivo, sušené orechy, mak, fazuľu, zeleninu.

Určite tu nájdete fajnotky aj pre najmenších alebo keď hľadáte výrobky bez cukru.

Zdroj : debnickaodbabicky.sk

 

 

Send this to a friend