Aktuálny cenník PR článkov

PR článok „Redaktorský výber“ – 1 x bezplatne
(prípadne degustačný darček poteší 🙂 )

Všeobecná prezentácia firmy/výrobcu (ponuka 2020-2023 #spolutozvladneme). Umiestnenie hlavná stránka zoznam + podstránka kategórie, zoradené podľa dátumu pridania. Príprava podľa dodaných podkladov, menšia kreatíva s úpravou/doplnením obsahu. Zobrazenie článku na úvodnej stránke blogu ochutnaj.praveslovenske.sk podľa dátumu pridania článku v konkrétnej sekcii + náhodné zobrazenie v rotácii sekcie „.Ochutnaj“ na hlavnej stránke www.praveslovenske.sk.

PR článok – marketingový – 190 €

Rovnaký ako bezplatný článok + tieto benefity:

  • Odkaz na článok na úvodnej stránke blogu ochutnaj.praveslovenske.sk – veľká fotografia v rotácii (na 3 mesiace)
  • Odkaz na článok na hlavnej stránke www.praveslovenske.sk (na 3 mesiace)

PR článok – TOP – 690 €

Rovnaký ako bezplatný článok + tieto benefity:

  • Odkaz na článok na úvodnej stránke blogu – veľká fotografia v rotácii (na 6 mesiacov)
  • Odkaz na článok na hlavnej stránke www.praveslovenske.sk (na 6 mesiacov)
  • Bočný reklamný banner pri článkoch na tomto blogu 345×345 px (na 6 mesiacov)

+ BONUS!

Článok v rámci tohto balíčka radi bezplatne podporíme aj na našich sociálnych sieťach s priamym odkazom naň. Táto podpora sa nedá nijako samostatne zakúpiť a nie je ani súčasťou horeuvedenej ponuky. Je to náš interný bonus.

Partnerská sekcia – bannery a logo v pätičke webu – od 190 € mesačne

Označenie #praveslovenske je dnes symbolom folklóru, tradícií, turistiky, výrobkov, prezentácie Slovenska a šikovnosti Slovákov. Našim partnerom sa môžete stať už za 190€ mesačne. Neváhajte nám napísať na partner@praveslovenske.sk alebo pozrieť viac info na partner.praveslovenske.sk.

+ k tomu Vám dáme ako výrobcovi slovenských potravín ďalšie benefity na tomto blogu.

Správa sociálnych sietí

POZORNA ŠPEKULANTOV!

Zabudnite na umelú inteligenciu! Zabudnite na kupovanie fanúšikov, autolajkovanie, či umelú inteligenciu, ktorú Vám ponúkajú pochybné firmy pre boosting na Instagrame! Bez tvrdej a poctivej práce to jednoducho neide ani na Instagrame. Kvalitný obsah, pútavé fotografie a priama interakcia s fanúšikmi – to je jediná cesta k úspechu. Ak niekto ponúka akúkoľvek umelú inteligenciu bez priamej autorizácie Facebook partnera či rýchly rast fanúšikov cez automatické nástroje, je veľká pravdepodobnosť, že Vaše konto po takejto „reklame„ a boostingu skončí zablokované alebo na čiernej či šedej listine vo vyhľadávaní na Instagrame.

S ČÍM MÔŽEMEPOMÔCŤ MY?

Fotografie

Fotíme produkty a spájame ich s rôznymi zaujímavými miestami na Slovensku alebo vo vybranej oblasti. Vytvoríme produktový koncept na mieru.

Interakcia

Interakcia s fanúšikmi – vyriešime za Vás celú komunikáciu a získavanie kvalitnej základne fanúšikov. Aktívne hľadanie nových fanúšikov.

Reklama

Aktívnym marketingovým prepojením so sieťou #praveslovenske zabezpečíme pre slovenské produkty tú najlepšiu prezentáciu na trhu.

Školenie

Vytvoríme zaškolenie na mieru – od základov ako používať Instagram až po individuálnu marketingovú stratégiu a komunikáciu s fanúšikmi.

A ČO TOBUDE STÁŤ?

290 € / mes.

Základná potrebná správa účtu pre budovanie značky

2x týždenne STORY
2x týždenne Príspevok
3x týždenne Interakcia (max. 2 hodiny spolu)
Fotenie produktov (min. 50% príspevkov)
Copywriting obsahu príspevkov
Zdieľanie/plánovanie obsahu na IG + FB

690 € / mes.

Optimálna správa účtu pre dôveryhodné budovanie značky

7x týždenne STORY
4x týždenne Príspevok
5x týždenne Interakcia (max. 5 hodín spolu)
Fotenie produktov (min. 50% príspevkov)
Copywriting obsahu príspevkov
Zdieľanie/plánovanie obsahu na IG + FB
Partnerský systém s #praveslovenske na mieru

SÚ TIETOCENY ADEKVÁTNE?

Vyskúšajte si to sami. Koľko Vám trvajú interakcie s fanúšikmi, príprava obsahu, štúdium marketingových stratégií, sledovať novinky v zmenách algoritmu Instagramu a podobne. Naša maximálna cena v balíčku je 15€/hod. (v tom zarátané dane a odvody, školenia, reklamné partnerstvá, čas strávený fotením a úpravou fotiek, príprava grafických podkladov, príprava textov a stratégie).

Viac info na: mysme@praveslovenske.sk

Uvedené ceny s DPH (nie sme platcami) sú mesačné pri viazanosti minimálne 6 mesiacov. Je možné dohodnúť sa aj na grafickej tvorbe príspevkov (aj story). Interakcia – rozumej komentáre, lajkovanie, follow, sledovanie hashtagov a pod. Realizované fotografie môžete používať aj na vlastné reklamné účely.