PR článok - 1 x bezplatne
Všeobecná prezentácia firmy/výrobcu. Umiestnenie hlavná stránka zoznam + podstránka kategórie, zoradené podľa dátumu pridania. Príprava podľa dodaných podkladov, bez kreatívy. Zdieľanie na Facebook stránke #praveslovenske.
PR článok - produktový - 190 €
Konkrétna prezentácia produktu výrobcu. Umiestnenie hlavná stránka zoznam + podstránka kategórie, zoradené podľa dátumu pridania. Príprava podľa dodaných podkladov, bez kreatívy. Zdieľanie na Facebook stránke #praveslovenske. Príprava grafiky a 1x zdieľanie príspevku na Instagram „STORY“ #praveslovenske.
PR článok - TOP - 390 €
Všeobecná prezentácia firmy/výrobcu/produktu. Umiestnenie hlavná stránka statická sekcia „ODPORÚČAME DO POZORNOSTI“ na 1 mesiac + hlavná stránka zoznam + podstránka kategórie, zoradené podľa dátumu pridania. Príprava podľa dodaných podkladov, bez kreatívy. Zdieľanie na Facebook stránke #praveslovenske. Príprava grafiky a 4x zdieľanie príspevku na Instagram „STORY“ #praveslovenske.
Natívny článok - 1800 €
Prezentácia firmy/výrobcu na mieru – príchod na miesto, fotografovanie prevádzky a postprodukcia fotografií, príprava obsahu na mieru. Umiestnenie hlavná stránka statická sekcia „ODPORÚČAME DO POZORNOSTI“ na 2 mesiace + hlavná stránka zoznam + podstránka kategórie, zoradené podľa dátumu pridania. Zdieľanie na Facebook stránke #praveslovenske. Príprava grafiky a 8x zdieľanie príspevku na Instagram „STORY“ #praveslovenske.
Partnerská sekcia - bannery a logo v pätičke webu - od 190 € mesačne
Označenie #praveslovenske je dnes symbolom folklóru, tradícií, turistiky, výrobkov, prezentácie Slovenska a šikovnosti Slovákov. Našim partnerom sa môžete stať už za 190€ mesačne. Neváhajte nám napísať na partner@praveslovenske.sk alebo pozrieť viac info na https://www.praveslovenske.sk/stat-sa-partnerom/