Vinárstva

Bovinel

Bovinel neveľké vinárstvo na úpätí Malých Karpát, tradičná receptúra

Sme neveľké vinárstvo na úpätí Malých Karpát, kde dorábame vína, ktoré sú jedinečné a harmonické. Víziou spoločnosti BOVINEL je zachovať tradičnú vinársku receptúru nášho kraja a prepojiť ju s modernými technológiami a enologickými postupmi.

Bovinel neveľké vinárstvo na úpätí Malých Karpát, tradičná receptúraVína
Zameriavame sa na výrobu zriedkavých mokov, ako sú likérové či dezertné vína, vína so zvyškovým cukrom a amfórové vína (kvasené na šupkách bez síry). V našej pivničke máte možnosť ochutnať typické slovenské odrody. Svieže Veltlínske zelené, rezký Rizling vlašský, či korenistú Frankovku modrú.

Zdroj foto: facebook.com/bovinel

Degustácia

Naše vína môžete vychutnávať v originálne atmosfére pivničke, kde vyzrievali. Máte možnosť nahliadnuť do priestorov ich zrodu a dozvedieť sa množstvo informácii o postupoch výroby vína. Ochutnávky však realizujeme aj na firemných, či rodinných večierkoch, či svadbách.
Degustácia je riadená s výkladom jednotlivých odrôd, vín a technologických postupov. K vínku je podávané aj občerstvenie vo forme obloženej misy. Po dohode môžeme uskutočniť degustáciu aj na iných miestach. Zabezpečíme someliérske služby na Vašich firemných večierkoch, či oslavách narodenín.

Zdroj: bovinel.sk

Send this to a friend

  • SlovpraM

    Výrobky z pravej kože pre vaše potešenie. Je to vlastná tvorba a ručná práca preto je […]

  • Považský hrad

    Ruiny Považského hradu stoja na kopci s nadmorskou výškou 497 metrov. Nazývali ho aj Bystrický hrad a patril […]

  • Krajina príbehov – Podpoľanie

    Podpoľanie – miesto v ktorom cítite časy minulé . Laznícke osídlenie na svahoch majestátnej […]